Biuletyn Informacji Publicznej

Szkoły Podstawowej nr 16 im. Janusza Korczaka w Rudzie Śląskiej

 

Przeszukaj BIP

Lp.

Kadra pedagogiczna

1

Sekta Anna Dyrektor

2

Kaput Aleksandra I z-ca dyrektora

3

Jańczuk Jolanta II z-ca dyrektora

4

Adamczyk Tomira

5

Bartocha Beata

6

Brzeziak Lucyna

7

Brzozowska Magdalena

8

Dafner Ewa

9

Ficek Renata

10

Florczyk Rafał

11

Głowacka Maria

12

Góra Klaudia

13

Górnik Martna

14

Grześkowiak Agnieszka

15

Hendel Eliza

16

Jarmark Aneta

17

Jaśniok Adam

18

Kampa Joanna

19

Kania Grażyna

20

Kania Jarosław

21

Karkuzewicz Aleksandra

22

Klama Agnieszka

23

Klimek – Szejnoga Aleksandra

24

Klimek Katarzyna

25

Kochańska Aleksandra

26

Kolonko Beata

27

Kopańska Irena

28

Kowalik Anna

29

Kowalska Joanna

30

Kozera Małgorzata

31

Krauza- Wieczorek Iwona

32

Krawczyk Bożena

33

Krzyżanowska Kamila

34

Kucharczyk Mariusz

35

Kwak Agnieszka

36

Lipowska Magdalena

37

Makosz Anita

38

Maruszczyk Barbara

39

Misiak-Janik Dominika

40

Mokracka Katarzyna

41

Mondry Bożena

42

Nocek Henryka

43

Obrycka Karolina

44

Obrzut – Makowicz Bożena

45

Osman Danuta

46

Palka Urszula

47

Poniatowska-Janik Ewa

48

Pyrdoł Magdalena

49

Regiec Irena

50

Rysz Luiza

51

Sabuda Marek

52

Samol Anna

53

Stanek Katarzyna

54

Stawicka Janina

55

Stawowska Katarzyna

56

Szarla Bożena

57

Szczygielska Agnieszka

58

Szojda Aleksandra

59

Śliwińska Katarzyna

60

Śmiłek Bożena

61

Świstowska Joanna

62

Urbaniak Sandra

63

Urgoł – Urbaś Danuta

64

Wojciechowska Jolanta

65

Wojtala Bogumiła

66

Woźniczka Karina

67

Zyśk Regina

 

Administracja

1

Górna Anna Główny księgowy

2

Czupała Marta Zastępca głównego księgowego

3

Brenzak Monika

4

Cyrus Aleksandra

5

Nowak Iwona

6

Wójcik Ewa

7

Zyśk Regina

 

 

 

Obsługa

1

Adamczyk Renata

2

Babecka Barbara

3

Brożek Elżbieta

4

Budna Jolanta

5

Czapczyńska Urszula

6

Gągorowska Dorota

7

Głowacki Ryszard

8

Grzyszczok Henryk

9

Hoheisel Janusz

10

Jaksik Zenon

11

Kołtun Jadwiga

12

Kowalczyk Maria

13

Koźlik Krystian

14

Krawczyk Bożena

15

Kunbista Arleta

16

Kuna Stefania

17

Labus Jan

18

Lasic Sandra

19

Leśniak Teresa

20

Lipska Renata

21

Pawłowska Danuta

22

Piskorek Jadwiga

23

Skalaba Anna

24

Słapek Krystyna

25

Sosnowski Krystian

26

Świderska Izabela

27

Wesołowska Klaudia

28

Wiktor Helena

29

Wójcik Ewa

30

Zyśk Henryk

31

Żur Jan

32

Żydek Zbigniew

 

 

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (LISTA PRACOWNIKOW 2019.docx)LISTA PRACOWNIKOW 2019.docx[ ]15 kB2019-09-17 21:10

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

  Akceptuje używanie coocie na tej stronie.
EU Cookie Directive Module Information