Biuletyn Informacji Publicznej

Szkoły Podstawowej nr 16 im. Janusza Korczaka w Rudzie Śląskiej

 

Przeszukaj BIP

Lp.

Kadra pedagogiczna

 

1

Adamczyk Tomira

 

2

Bartocha Beata

 

3

Buczek Marek

 

4

Chwołka Jolanta

 

5

Dafner Ewa

 

6

Ficek Renata

 

7

Florczyk Rafał

 

8

Gawrilenko Edyta

 

9

Głowacka Maria

 

10

Góra Klaudia

 

11

Grześkowiak Agnieszka

 

12

Hendel Eliza

 

13

Jańczuk Jolanta z-ca dyrektora

 

14

Jarmark Aneta

 

15

Jaśniok Adam

 

16

Kampa Joanna

 

17

Kania Grażyna

 

18

Kania Jarosław

 

19

Kaput Aleksandra z-ca dyrektora

 

20

Karkuzewicz Aleksandra

 

21

Klimek – Szejnoga Aleksandra

 

22

Klimek Katarzyna

 

23

Kochańska Aleksandra

 

24

Kopańska Irena

 

25

Kowalik Anna

 

26

Kowalska Joanna

 

27

Kozera Małgorzata

 

28

Krauza- Wieczorek Iwona

 

29

Krawczyk Bożena

 

30

Krzyżanowska Kamila

 

31

Kucharczyk Mariusz

 

32

Makosz Anita

 

33

Maruszczyk Barbara

 

34

Mateja Ewa

 

35

Michalska Sabina

 

36

Misiak-Janik Dominika

 

37

Mondry Bożena

 

38

Nocek Henryka

 

39

Obrycka Karolina

 

40

Obrzut – Makowicz Bożena

 

41

Osman Danuta

 

42

Piłat Marta

 

43

Poniatowska-Janik Ewa

 

44

Prencel Natalia

 

45

Pyrdoł Magdalena

 

46

Regiec Irena

 

47

Rysz Luiza

 

48

Sabuda Marek

 

49

Samol Anna

 

50

Sekta Anna Dyrektor

 

51

Stawicka Janina

 

52

Stawowska Katarzyna

 

53

Szarla Bożena

 

54

Szczygielska Agnieszka

 

55

Szojda Aleksandra

 

56

Szymańska Anna

 

57

Śliwińska Katarzyna

 

58

Śmiłek Bożena

 

59

Świstowska Joanna

 

60

Urbaniak Sandra

 

61

Urgoł – Urbaś Danuta

 

62

Wesoły Natalia

 

63

Wojciechowska Jolanta

 

64

Wojtala Bogumiła

 

65

Woźniczka Karina

 

66

Zyśk Regina

 

 

 

 

 

Administracja

 

1

Brenzak Monika

 

2

Cyrus Aleksandra

 

3

Czupała Marta Zastępca głównego księgowego

 

4

Górna Anna Główny księgowy

 

5

Nowak Iwona

 

6

Stetnik Katarzyna

 

7

Wójcik Ewa

 

8

Zyśk Regina

 

 

 

 

 

Obsługa

 

1

Adamczyk Renata

 

2

Babecka Barbara

 

3

Brożek Elżbieta

 

4

Budna Jolanta

 

5

Czapczyńska Urszula

 

6

Fiołka Michalina

 

7

Głowacki Ryszard

 

8

Grzyszczok Henryk

 

9

Hoheisel Janusz

 

10

Jaksik Zenon

 

11

Kołtun Jadwiga

 

12

Kowalczyk Maria

 

13

Koźlik Krystian

 

14

Kuna Stefania

 

15

Labus Jan

 

16

Leśniak Teresa

 

17

Lipska Renata

 

18

Pawłowska Danuta

 

19

Piskorek Jadwiga

 

20

Skalaba Anna

 

21

Słapek Krystyna

 

22

Sosnowski Krystian

 

23

Szczęsna Ewelina

 

24

Świderska Izabela

 

25

Wesołowska Klaudia

 

26

Wiktor Helena

 

27

Wójcik Ewa

 

28

Zyśk Henryk

 

29

Żur Jan

 

30

Żydek Zbigniew

 

 

 

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (BIP LISTA.docx)BIP LISTA.docx[ ]18 kB2017-09-28 19:42

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

  Akceptuje używanie coocie na tej stronie.
EU Cookie Directive Module Information